Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua di Parma Colonia Assoluta Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Parma Colonia Assoluta Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Acqua di Parma Colonia Assoluta Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Colonia Assoluta Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Parma Colonia Assoluta marki Acqua di Parma to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Parma Colonia Assoluta został wydany w 2003 roku. Acqua di Parma Colonia Assoluta stworzyli Bertrand Duchaufour i Jean-Claude Ellena. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza, słodka pomarańcza i werbena cytrynowa; nutami serca są jaśmin, wetyweria, ylang-ylang, cedr, kardamon, różowy pieprz i papryka; nutami bazy są paczula, mech dębowy, białe piżmo i Żywice.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Słodka pomarańcza Werbena cytrynowa

Jaśmin Wetyweria Ylang-ylang Cedr Kardamon Różowy pieprz Papryka

Paczula mech dębowy Białe piżmo Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Colonia Assoluta by Acqua di Parma.

Eau Sauvage Extreme
Collezione Privata Colonia Purissima

Acqua di Parma Colonia Assoluta Recenzje Perfum

czarnalulu
czarnalulu

Pięknie na facecie.
Co prawda podbieram, ale w połączeniu z Annick Goutal "eau d'hadrien".
Cudownie męski, kolonialno-gajowo-oliwno-suchy zapach. Prawdziwo męski - chociaż u niektórych zwany uniseksem, co, w żadnym przypadku mi nie przeszkadza. Kocham takie mocno skoncentrowane wonie - do których ten, bezprzecznie należy. ! Chapeau bas! Niezależnie od epoki. Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Colonia Assoluta marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Colonia Assoluta marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent M7 Chanel Antaeus Lorenzo Villoresi Theseus Parfum d`Empire Azemour Les Orangers Annick Goutal Mandragore Guerlain Vetiver Christian Dior Fahrenheit Clarins Eau Ressourcante Olfactive Studio Flash Back Kenzo Kenzo pour Homme L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Valentino V pour Homme Hermes Concentre d`Orange Verte Amouage Jubilation for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Hermes Un Jardin En Mediterranee Cacharel Eden Montale Red Vetyver Creed Green Irish Tweed