Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana marki Acqua di Parma to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są rozmaryn, bazylia, grejpfrut, szałwia i petitgrain; nutami serca są sosna, kolendra, lawenda, jaśmin, konwalia i kardamon; nutami bazy są cyprys, sosna srebrna, paczula, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Rozmaryn Bazylia Grejpfrut Szałwia Petitgrain

Sosna Kolendra Lawenda Jaśmin Konwalia Kardamon

Cyprys Sosna srebrna Paczula mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Recenzje Perfum

Raw
Raw

Cipresso di Toscana pachnie bardzo dobrze. Najbardziej urzekło mnie w tej kompozycji otwarcie. Jest wytrawne, świeże i naturalne, męskie. Wraz z upływem czasu do głosu dochodzą nuty słodkie i kremowe. Od tego momentu już nie jest tak ciekawie, ale wciąż naturalnie. Z tego względu w ciepłe, letnie dni możemy zostać nieco przytłoczeni aromatem Cipresso di Toscana. Na wiosnę jest to zapach naprawdę idealny. Niebanalny, naturalny i bardzo pozytywny.
Ma coś w sobie, budzi u mnie naprawdę pozytywne skojarzenia. Kiedy wdycham aromat Cipresso di Toscana czuje się jakbym spacerował uliczką Toskańskiego miasteczka.

vertigo
vertigo

Dla mnie Cipresso di Toscana ma raczej tradycyjnie męski i 'podróżniczy' charakter.

To przyjemna mieszanka aromatów leśno-śródziemnomorskich i ziołowych, z odrobiną cytrusów. Początek jest trochę mydlano-fryzjerski, jak pianka do golenia + typowa woda kolońska. Cytrusy szybko ulatują. Przez wszystkie fazy wyczuwalna jest terapeutyczna lawenda.
Jednocześnie uspokajający i ożywiający. Wydaje się bardzo naturalny, oprócz początku.

Dobry zapach na lato, i dość oryginalny: nie ma w sobie ani dużo cytrusów, ani innych typowych owoców, ani nut wodnych.
Klasyczny, świeży, wytworny ;)

Ja uwielbiam zapach cyprysów i tuj w gorącym południowym słońcu. Cipresso di Toscana jest blisko tego, ale nie przekonuje mnie do końca :) Ani mojego mężczyzny.

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana by Acqua di Parma 4.25 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guerlain Heritage Eau de Toilette Gucci Gucci Pour Homme II Mirato Malizia Uomo Vetyver Loewe Esencia pour Homme Ralph Lauren Polo Davidoff Zino Davidoff Davidoff Cool Water Yves Saint Laurent Kouros Chanel Egoiste Hermes Equipage Tom Ford Bois Marocain Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Kenzo Air Intense Christian Dior Eau Sauvage Thierry Mugler Ice*Men Guy Laroche Drakkar Noir Chanel Antaeus Cartier Declaration