Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mam: 3 Chcę: 1

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria marki Acqua di Parma to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytron; nutami serca są imbir, cedr i kwiaty; nutami bazy są wetyweria, benzoes i piżmo.

Bergamotka Cytron

Imbir Cedr Kwiaty

Wetyweria Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria by Acqua di Parma.

Atelier d’Orient Rive d’Ambre

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bergamotto di Calabria w ogóle mi się nie podoba.
Czuję więcej cytronu niż bergamoty, całość jest dla mnie po prostu nieprzyjemna: kwaśna, ostra i bardzo wytrawna. Mało soczysta.
Nie znoszę cytrusów w takiej postaci.
Tło stanowi klasyczny akord koloński, z kwiatami cytrusów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Donna Karan DKNY Be Delicious Men Paris Hilton Paris Hilton for Men Pino Silvestre Pino Fifty Annick Goutal Duel Morgan Morgan de Toi Homme Hugo Boss Boss Elements Aqua Ferrari Ferrari Light Essence Aveda Chakra 2 Attraction Bogner Bogner Wood Man Kanøn Kanon for Men L`Occitane en Provence Calanques D.S. & Durga Foxhunt