Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

karmelowy
Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Acqua di Parma dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri marki Acqua di Parma to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są pomarańcza, sycylijska mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są petitgrain i kardamon; nutami bazy są piżmo i karmel.

Pomarańcza Sycylijska mandarynka Bergamotka Cytryna

Petitgrain Kardamon

Piżmo Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri by Acqua di Parma.

Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Niezmiennie kolekcja Blu Mediterraneo nie robi na mnie wrażenia.
Arancia di Capri trzeba oddać to, że rzeczywiście jest pomarańczowa, naturalnie pomarańczowa. W tle plącze się klasyczny koloński akord, jednak im dłużej zapach pozostaje na skórze, tym staje się bardziej chemiczny i nowoczesny i zyskuje taką słodko-zielonoherbacianą jakość jak np. baza Moschino Funny! albo The Beat EDT.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Guerlain La Petite Robe Noir Bvlgari Jasmin Noir Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Gucci Gucci Oud Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Lalique Amethyst Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Chanel Coco Eau de Toilette Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Le Parfum Diptyque L'Ombre Dans L'Eau John Galliano John Galliano Chanel Allure Homme Sport Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Chanel Coco Eau de Parfum Victoria`s Secret Victoria`s Secret Simply Gorgeous Victoria`s Secret Heavenly Eau de Parfum Acqua di Parma Acqua Nobile Rosa