Marki » A » kwiatowe « Grupy

Acqua Nobile Magnolia Acqua di Parma dla kobiet

Acqua Nobile Magnolia Acqua di Parma dla kobiet

Acqua Nobile Magnolia marki Acqua di Parma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Acqua Nobile Magnolia został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytron, cytryna i neroli; nutami serca są magnolia, konwalia, frezja, jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Cytron Cytryna Neroli

Magnolia Konwalia Frezja Jaśmin Kwiat pomarańczy

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Nobile Magnolia by Acqua di Parma.

Acqua Nobile Magnolia Recenzje Perfum

Acqua Nobile Magnolia by Acqua di Parma 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Parma Acqua Nobile Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Parma Acqua Nobile Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Nobile Magnolia marki Acqua di Parma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Nobile Magnolia marki Acqua di Parma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Nina Ricci Coeur Joie Prada No6 Tubereuse Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Ormonde Jayne Champaca Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) The Healing Garden Sheer Passion Morgane le Fay Blue Prada Infusion de Tubereuse DSH Perfumes Tubereuse Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music