Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Acqua di Montisola Acqua di Montisola dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Montisola Acqua di Montisola dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Montisola Acqua di Montisola dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Montisola Acqua di Montisola dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Montisola marki Acqua di Montisola to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua di Montisola został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, grejpfrut, neroli, lawenda i imbir; nutami serca są jaśmin, cyklamen i jagody jałowca; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, oliwka i białe piżmo.

Bergamotka Cytryna Grejpfrut Neroli Lawenda Imbir

Jaśmin Cyklamen Jagody jałowca

Paczula Drzewo sandałowe Oliwka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Montisola by Acqua di Montisola.

Acqua di Montisola Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Montisola Acqua di Montisola, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Montisola Acqua di Montisola, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Montisola marki Acqua di Montisola. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Montisola marki Acqua di Montisola reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Ralph Lauren Polo Blue Avon Wild Country Halston Unbound for Men Etro New Tradition Woods of Windsor Lavender Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty True Religion True Religion Men Eclectic Collections Carte Blanche Zara Zara Collection Man Arno Sorel Shaman Sprezzatura 730 Amore Sviscerato