Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Mughetto Acqua di Genova dla kobiet

Mughetto Acqua di Genova dla kobiet

Mughetto Acqua di Genova dla kobiet Zdjęcia

Mughetto marki Acqua di Genova to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Mughetto został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stefano Frecceri. Nutami głowy są bergamotka i brzoskwinia; nutami serca są konwalia i piwonia; nutami bazy są piżmo i irys.

Bergamotka Brzoskwinia

Konwalia Piwonia

Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mughetto by Acqua di Genova.

Mughetto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Genova Mughetto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Genova Mughetto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mughetto marki Acqua di Genova. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mughetto marki Acqua di Genova reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Princesse Marina De Bourbon LYS Jacomo Silences Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Bath and Body Works Sea Island Cotton Lancaster Sunwater Caron Miss Rocaille Monyette Paris Coquette Tropique Atelier Flou Paradis Paradis Il Profvmo Osmo Scents Palmerose JoAnne Bassett Petit Trianon Histoires de Parfums Blanc Violette Lostmarch Ael-Mat