Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Bursch Acqua di Biella dla mężczyzn

Bursch Acqua di Biella dla mężczyzn

dymny
Bursch Acqua di Biella dla mężczyzn Zdjęcia Bursch Acqua di Biella dla mężczyzn Zdjęcia Bursch Acqua di Biella dla mężczyzn Zdjęcia

Bursch marki Acqua di Biella to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Bursch został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są rabarbar, rum, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, pieprz, kadzidło i mirra; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria, cedr i białe piżmo.

Rabarbar Rum Bergamotka Cytryna

Kolendra Pieprz Kadzidło Mirra

Mech dębowy Wetyweria Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bursch by Acqua di Biella.

Bursch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Biella Bursch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Biella Bursch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bursch marki Acqua di Biella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bursch marki Acqua di Biella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Estée Lauder Lauder for Men Gucci Gucci Nobile Sean John Unforgivable Krizia Krizia Uomo Istinto Aramis Surface Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men The American Line Air Force - Stealth Yachtsman Home Port Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux Eden Classic Mandate