Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Baraja Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn

Baraja Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn

Baraja Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baraja Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Baraja Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Baraja marki Acqua di Biella to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baraja został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są lima, cytryna i cedr; nutami serca są gałka muszkatołowa, kminek, irys, cynamon i kardamon; nutami bazy są ambra, paczula i wetyweria.

Lima Cytryna Cedr

Gałka muszkatołowa Kminek Irys Cynamon Kardamon

Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baraja by Acqua di Biella.

Baraja Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Biella Baraja, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Biella Baraja, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baraja marki Acqua di Biella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baraja marki Acqua di Biella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Laura Biagiotti Tempore Uomo Joop! Rococo for Men Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Fragonard Fragonard F! Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Fresh Patchouli Pure Floris Vetiver Arrogance Arrogance Pour Homme Otto Kern Spring Edition Man Diptyque Vinaigre de Toilette Aramis Impeccable Lush The Smell of Freedom