Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua di Biella N° 1 Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Biella N° 1 Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Biella N° 1 Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Biella N° 1 Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Acqua di Biella N° 1 Acqua di Biella dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Biella N° 1 marki Acqua di Biella to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Acqua di Biella N° 1 został wydany w 1871 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda, mięta i bergamotka; nutami serca są jaśmin, neroli i petitgrain; nutą bazy jest piżmo.

Rozmaryn Lawenda Mięta Bergamotka

Jaśmin Neroli Petitgrain

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Biella N° 1 by Acqua di Biella.

Acqua di Biella N° 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Biella N° 1 marki Acqua di Biella. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Biella N° 1 marki Acqua di Biella reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Thierry Mugler Cologne Summer Flash Frederic Malle Cologne Bigarade Fragonard Les Naturelles: Verveine Manuel Canovas Route Mandarine Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Berkeley Square Lime & Clarysage JoAnne Bassett Reveiller Rasasi Chastity Men Illume Happiology Yuzu Mint Rose en Bos Viridescent Florascent Aqua Aromatica Regia