Marki » A » orientalne « Grupy

odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn

odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn

odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

odo-res 73 marki Acqua Novara to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. odo-res 73 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są róża, liść pomidora, liść czarnej porzeczki i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, szafran, kadzidło, bazylia i ryż; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Róża Liść pomidora Liść czarnej porzeczki Czerwone jabłko

Jaśmin Szafran Kadzidło Bazylia Ryż

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about odo-res 73 by Acqua Novara.

odo-res 73 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua Novara odo-res 73, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua Novara odo-res 73, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum odo-res 73 marki Acqua Novara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu odo-res 73 marki Acqua Novara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Ambre Fétiche Avon Surrender Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Guerlain Eau de Lit La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Montale Aoud Ambre Nez a Nez Vanithe Oriflame Amber Elixir Boadicea the Victorious Explorer Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme