Marki » A » orientalne « Grupy

odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn

odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn

odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia odo-res 73 Acqua Novara dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

odo-res 73 marki Acqua Novara to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. odo-res 73 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są róża, liść pomidora, liść czarnej porzeczki i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, szafran, kadzidło, bazylia i ryż; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Róża Liść pomidora Liść czarnej porzeczki Czerwone jabłko

Jaśmin Szafran Kadzidło Bazylia Ryż

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about odo-res 73 by Acqua Novara.

odo-res 73 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acqua Novara odo-res 73, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acqua Novara odo-res 73, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum odo-res 73 marki Acqua Novara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu odo-res 73 marki Acqua Novara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Mauboussin Mauboussin Topaze Valentino Very Valentino for Men Guerlain Spiritueuse Double Vanille Jean Desprez Bal a Versailles Anne Pliska Anne Pliska Demeter Fragrance Beeswax Antonio Banderas Spirit VIP for Men Van Gils Basic Instinct Paolo Gigli Excentrique pour Femme Nez a Nez Vanithe L`Occitane en Provence Labdanum de Seville David & Victoria Beckham Intimately Yours Men