Marki » A » orientalne « Grupy

Patchouli Essentiel Acorelle dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Essentiel Acorelle dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Essentiel Acorelle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouli Essentiel marki Acorelle to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Patchouli Essentiel został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mirra i francuskie labdanum; nutami serca są opoponaks i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, wanilia, ambra i wetyweria.

Mirra Francuskie labdanum

Opoponaks Szałwia muszkatołowa

Paczula Wanilia Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Essentiel by Acorelle.

Patchouli Essentiel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acorelle Patchouli Essentiel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acorelle Patchouli Essentiel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Essentiel marki Acorelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Essentiel marki Acorelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Lomani Cruiser for Men Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Nasomatto Silver Musk Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Ramon Molvizar Smart Goldskin Lostmarch Lann-Ael Memoire Liquide Amour Liquide James Heeley Cardinal Ava Luxe Ambre Fonce D.S. & Durga Resin Jeanne Arthes Sultan Homme Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme