Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orchidee Blanche Acorelle dla kobiet

Orchidee Blanche Acorelle dla kobiet

Orchidee Blanche Acorelle dla kobiet Zdjęcia

Orchidee Blanche marki Acorelle to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, wiciokrzew i brzoskwinia; nutami serca są róża i konwalia; nutami bazy są wanilia, cedr i piżmo.

Pomarańcza Wiciokrzew Brzoskwinia

Róża Konwalia

Wanilia Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orchidee Blanche by Acorelle.

Orchidee Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acorelle Orchidee Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acorelle Orchidee Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orchidee Blanche marki Acorelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orchidee Blanche marki Acorelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar Summer Fragrance New Escada Escada S Van Cleef & Arpels First Premier Bouquet Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Guerlain Insolence Eau de Parfum Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Oriflame Elvie Summer Magic Franck Olivier Eau de Passion Women DSH Perfumes d´Anjou Kylie Minogue Pink Sparkle Gres Caline Tender Moments Montale Pure Gold