Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Jardin des Thes Acorelle dla kobiet

Jardin des Thes Acorelle dla kobiet

Jardin des Thes Acorelle dla kobiet Zdjęcia Jardin des Thes Acorelle dla kobiet Zdjęcia

Jardin des Thes marki Acorelle to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi i mięta; nutami serca są irys, kminek i liść fiołka; nutą bazy jest paczula.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Mięta

Irys Kminek Liść fiołka

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin des Thes by Acorelle.

Jardin des Thes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acorelle Jardin des Thes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acorelle Jardin des Thes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin des Thes marki Acorelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin des Thes marki Acorelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Clinique Clinique Happy Donna Karan DKNY Men Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Davidoff Cool Water Frozen Air-Val International Disney Mickey Air-Val International The Simpsons Izod Izod James Heeley Verveine JoAnne Bassett Reveiller Guerlain La Cologne Du Parfumeur Azzaro Chrome Bois Precieux