Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amande de Ble Acorelle dla kobiet

żółtych kwiatów
migdałowy
orzechowy

Amande de Ble marki Acorelle to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi migdał; nutą serca jest ylang-ylang; nutami bazy są mimoza i morela.

Migdał

Ylang-ylang

Mimoza Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amande de Ble by Acorelle.

Amande de Ble Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acorelle Amande de Ble, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acorelle Amande de Ble, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amande de Ble marki Acorelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amande de Ble marki Acorelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Novae Plus Violet Miss Caty Cat Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Sanrio Momoberry Chipie Chipie Victoria`s Secret Love Rocks Christina Aguilera X Pose Glamour Oriflame Cherries Jil Sander Sensual Jil Jeanne Arthes Lover Royal Apothic Venetian Grove