Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amande de Ble Acorelle dla kobiet

żółtych kwiatów
migdałowy
orzechowy

Amande de Ble marki Acorelle to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi migdał; nutą serca jest ylang-ylang; nutami bazy są mimoza i morela.

Migdał

Ylang-ylang

Mimoza Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amande de Ble by Acorelle.

Amande de Ble Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acorelle Amande de Ble, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acorelle Amande de Ble, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amande de Ble marki Acorelle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amande de Ble marki Acorelle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Giorgio Armani Acqua di Gio Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Exte J`S Exte Woman Avon Urban Flowers Tokyo Ormonde Jayne Osmanthus Geir Ness Laila Fragrances of Ireland Inisfree Fiorucci Fiorucci Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Marbert Scarf Taormina Black Phoenix Alchemy Lab Titania