Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Accessorize Accessorize dla kobiet

Accessorize Accessorize dla kobiet

Accessorize marki Accessorize to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Accessorize został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, kwiat mandarynki, kwiat afrykańskiej pomarańczy i liczi; nutami serca są jaśmin, kwiat wiśni, piwonia, fiołek, róża i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są piżmo, ambra i wanilia.

Bergamotka Kwiat mandarynki Kwiat afrykańskiej pomarańczy Liczi

Jaśmin Kwiat wiśni Piwonia Fiołek Róża Liść czarnej porzeczki

Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Accessorize by Accessorize.

Accessorize Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Accessorize Accessorize, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Accessorize Accessorize, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Accessorize marki Accessorize. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Accessorize marki Accessorize reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Balenciaga Eau de Cristobal Jo Malone Blue Agava & Cacao Kenzo Flower by Kenzo Summer 2008 Revlon Charlie Gold Escada Escada Ralph Lauren Love Halston Halston Woman Corine de Farme Samoa Rasasi Attar Mubakhar Yves Rocher Rose Ispahan Benefit So Hooked on Carmella