Marki » A » aromatyczne « Grupy

White Moss Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

White Moss Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

White Moss Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Moss marki Acca Kappa to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Moss został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są jagody jałowca, cytryna i bergamotka; nutami serca są lawenda, aldehydy i kardamon; nutami bazy są ambra, białe piżmo i cedr.

Jagody jałowca Cytryna Bergamotka

Lawenda Aldehydy Kardamon

Ambra Białe piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Moss by Acca Kappa.

White Moss Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

White Moss zasugerowano mi kiedyś na forum Fragrantiki jako alternatywę dla wycofanego z produkcji Emporio Armani White. Dla mnie są zupełnie niepodobne, ale cieszę się, że go poznałam.

Na pierwszy plan wysuwają się lekkie i czyste nuty jakiegoś jasnego drewna. Jest też po trochu lawendy i jałowca. Może też mchu dębowego: White Moss ma odrobinę ziołowo-mszysty charakter. Bardzo delikatne białe piżmo ukazuje się dopiero w bazie.
Czysty, ale nie dosłownie świeży. Nie 'perfumowy'. Dyskretny i autentyczny.

Bardzo bliskoskórny: prawdziwy 'skin-scent', nie tylko w projekcji, ale również w samej kompozycji. Przypomina ciepłą skórę człowieka, który używa naturalnego, lawendowo-ziołowego mydła. Pierze swoje białe lniane ubrania tylko w naturalnych produktach.
I aktualnie pracuje w przydomowym zagajniku :)

White Moss by Acca Kappa 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa White Moss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa White Moss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Moss marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Moss marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Benetton B. Clean Fresh Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Perfumer`s Workshop Samba for Men Penhaligon`s Douro Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Demeter Fragrance Lavender Martini Parfums Berdoues Lavandula Vera Ann Taylor Chic Melvita Floral Water Witch Hazel