Marki » A » aromatyczne « Grupy

White Moss Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

White Moss Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

White Moss Acca Kappa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Moss marki Acca Kappa to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Moss został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są jagody jałowca, cytryna i bergamotka; nutami serca są lawenda, aldehydy i kardamon; nutami bazy są ambra, białe piżmo i cedr.

Jagody jałowca Cytryna Bergamotka

Lawenda Aldehydy Kardamon

Ambra Białe piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Moss by Acca Kappa.

White Moss Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

White Moss zasugerowano mi kiedyś na forum Fragrantiki jako alternatywę dla wycofanego z produkcji Emporio Armani White. Dla mnie są zupełnie niepodobne, ale cieszę się, że go poznałam.

Na pierwszy plan wysuwają się lekkie i czyste nuty jakiegoś jasnego drewna. Jest też po trochu lawendy i jałowca. Może też mchu dębowego: White Moss ma odrobinę ziołowo-mszysty charakter. Bardzo delikatne białe piżmo ukazuje się dopiero w bazie.
Czysty, ale nie dosłownie świeży. Nie 'perfumowy'. Dyskretny i autentyczny.

Bardzo bliskoskórny: prawdziwy 'skin-scent', nie tylko w projekcji, ale również w samej kompozycji. Przypomina ciepłą skórę człowieka, który używa naturalnego, lawendowo-ziołowego mydła. Pierze swoje białe lniane ubrania tylko w naturalnych produktach.
I aktualnie pracuje w przydomowym zagajniku :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa White Moss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa White Moss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Moss marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Moss marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari passion Unlimited Yves Rocher Homme Nature Van Heusen Van Heusen L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Animale Chaleur d`Animale pour Homme Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery DSH Perfumes Bon Vivant Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Gendarme 7 Sinful Scents Greed Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010