Marki » A » kwiatowe « Grupy

Hibiscus Acca Kappa dla kobiet

Mam: 1

wodny
Hibiscus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia

Hibiscus marki Acca Kappa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Hibiscus został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak hibiskus, magnolia, ambra, heliotrop i bergamotka.

Hibiskus Magnolia Ambra Heliotrop Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hibiscus by Acca Kappa.

Hibiscus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Hibiscus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Hibiscus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hibiscus marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hibiscus marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Gianfranco Ferre Ferre Rose Avon Surreal Victorio & Lucchino Hechizo Montana Suggestion Eau Cuivree Lise Watier Ivresse Demeter Fragrance Lilac O Boticario Acqua di Colonia Floral American Beauty Beloved Purple Blossom Bronnley Peony Eau Fraiche Marilyn Miglin Four White Flowers Scaasi Scaasi