Marki » A » kwiatowe « Grupy

Hibiscus Acca Kappa dla kobiet

Mam: 1

wodny
Hibiscus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia

Hibiscus marki Acca Kappa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Hibiscus został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak hibiskus, magnolia, ambra, heliotrop i bergamotka.

Hibiskus Magnolia Ambra Heliotrop Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hibiscus by Acca Kappa.

Hibiscus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Hibiscus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Hibiscus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hibiscus marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hibiscus marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Giorgio Armani Armani Code Elixir Anna Sui Dolly Girl On The Beach Philosophy Amazing Grace Adrienne Vittadini AV Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Korres Rose Wood Blackcurrant Cyclamen Philosophy Unconditional Love Rifat Ozbek Ozbek 1001 Bronnley Lily of the Valley Henri Bendel Orange Flower Teo Cabanel Early Roses