Marki » A » kwiatowe « Grupy

Glicine Acca Kappa dla kobiet

Glicine Acca Kappa dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Glicine marki Acca Kappa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Glicine został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cytrusy, wanilia, owoce egzotyczne i wisteria.

Drzewo sandałowe Cytrusy Wanilia Owoce egzotyczne Wisteria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Recenzje Perfum

Glicine by Acca Kappa 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Glicine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Glicine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glicine marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glicine marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Liz Claiborne Bora Bora Exotic Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Bath and Body Works Wild Honeysuckle L`Erbolario Petali & Fiori Estée Lauder Beautiful Spring Veil Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Loewe I Loewe You Tonight Morgane le Fay Pink Caron Tubereuse Marc Jacobs Biscotti Splash Sinfonia di Note Blanc des Cotons