Marki » A » kwiatowe « Grupy

Glicine Acca Kappa dla kobiet

Glicine Acca Kappa dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Glicine marki Acca Kappa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Glicine został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, cytrusy, wanilia, owoce egzotyczne i wisteria.

Drzewo sandałowe Cytrusy Wanilia Owoce egzotyczne Wisteria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glicine by Acca Kappa.

Glicine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Glicine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Glicine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glicine marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glicine marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pupa Very Flower Orchidea Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Rasasi Opera Mistral Verbena Flower Nicolas Danila Polynesian Gardens Jesus Del Pozo On Ella Jo Malone Tuberose Mary Kay Sparkling Honeysuckle Coach Freesia Splash American Beauty Beloved Purple Blossom Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Montale Jasmine Full