Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedro Acca Kappa dla mężczyzn

Cedro Acca Kappa dla mężczyzn

ziołowy

Cedro marki Acca Kappa to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cedro został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cytryna, petitgrain i bergamotka; nutami serca są kardamon, goździk (przyprawa) i szałwia; nutą bazy jest cedr.

Cytryna Petitgrain Bergamotka

Kardamon Goździk (przyprawa) Szałwia

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedro by Acca Kappa.

Cedro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Cedro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Cedro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedro marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedro marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Sentiment pour Homme Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Pino Silvestre Pino Fifty Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Michael Jordan Jordan Diptyque Philosykos O Boticario Dimitri Parfums Berdoues 1902 Tonique Infusion Organique Buddha’s Fig Arno Sorel Black Line Yves Rocher Altika Lord`s Jester Selene