Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedro Acca Kappa dla mężczyzn

Cedro Acca Kappa dla mężczyzn

ziołowy

Cedro marki Acca Kappa to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cedro został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cytryna, petitgrain i bergamotka; nutami serca są kardamon, goździk (przyprawa) i szałwia; nutą bazy jest cedr.

Cytryna Petitgrain Bergamotka

Kardamon Goździk (przyprawa) Szałwia

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedro by Acca Kappa.

Cedro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Cedro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Cedro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedro marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedro marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Christian Lacroix Noir Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Avon U by Ungaro for Him Hollywood Milano Hollywood Milano Man Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Liz Claiborne Mambo Mix for Men Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Odori Gli Odori Weil So Weil Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Adidas Pure Game Special Edition D.S. & Durga Beartrapper