Marki » A » kwiatowe « Grupy

Calycanthus Acca Kappa dla kobiet

Calycanthus Acca Kappa dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Calycanthus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia Calycanthus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia Calycanthus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia

Calycanthus marki Acca Kappa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Calycanthus został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, trawa i neroli; nutami serca są jaśmin, kielichowiec wonny, cyklamen i piwonia; nutami bazy są brzoskwinia, kwiat pomarańczy, miód i piżmo.

Bergamotka Trawa Neroli

Jaśmin Kielichowiec wonny Cyklamen Piwonia

Brzoskwinia Kwiat pomarańczy Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calycanthus by Acca Kappa.

Calycanthus Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Brzydkie kaczątko.

Przekraczając progi jednej z kilku warszawskich, niszowych perfumerii, jesteśmy atakowani konkretną ofertą. Uwodzą nas piękne opakowania, perfumy wyeksponowane na starannie przemyślanych stanowiskach. Zupełnie jakby właściciele perfumerii chcieli wpłynąć na nasz gust. W modzie są ciężkie zapachy, orienty, przyprawowce, oudowce.
A dla wielbicielek lżejszych, kwiatowych zapachów w niszy propozycji jest mało. Chciałam kupić nowe perfumy, których jeszcze nie znam. Nie jest to łatwe w niszowej perfumerii. Po przewąchaniu niezliczonych perfum, traciłam nadzieję.
Na samym końcu perfumerii, w kącie, stała sobie niepozorna buteleczka. Towarzystwa dotrzymywały jej serie perfumowo-kąpielowe. Kontrast pomiędzy wypasionymi flakonami a tym "szaraczkiem", przykuł moją uwagę.
Po ich aplikacji na skórę, doznałam olśnienia. Takich perfum szukałam, zupełnie jakby ktoś je zrobił dla mnie.
Typowy kwiatowiec.
Nigdy nie wąchałam kielichowca wonnego w naturze i bardzo tego żałuję. To najpiękniejszy kwiatowy zapach. Bije na głowę frezje, które do tej pory były dla mnie numerem 1.
Bezdyskusyjnie pierwsze skrzypce w tej kompozycji gra kielichowiec. Wspomagają go inne kwiaty, ale ich rolą jest jedynie podkreślać piękno głównego bohatera.
Na szczęście firma Acca Kappa nie zdecydowała się na zepsucie zapachu bezsensownymi dodatkami jak bursztyn, oud czy inne. W bazie dosłodzono je leciutko miodem, żeby nie stworzyć ulepu, jakich mamy w bród.
Właśnie dlatego perfumy zachowują delikatność.
Może nie mają projekcji wybijającej okna, ale mogą się pochwalić lepszą trwałością niż nie jedne ekskluzywne perfumy.
No i ich cena znacznie odbiega od typowych "niszowców". :)
Firma Acca Kappa udowodniła, że "less is more".
I że klienta można przyciągnąć zawartością, a nie opakowaniem i marketingiem.
Zakochałam się. Dla mnie cudeńko.
To taka perfumeryjna interpretacja bajki o brzydkim kaczątku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Calycanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Calycanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calycanthus marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calycanthus marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London Salvador Dali Daliflor Frederic Malle Une Rose Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Calvin Klein Eternity Summer 2009 Erreuno Miss Erreuno Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Fragonard Premier Peche I Profumi di Firenze Caterina de Medici Essentially Me Empress of India La Bouquetiere Tendre est la Nuit Melvita Floral Water Orange Blossom