Marki » A » kwiatowe « Grupy

Calycanthus Acca Kappa dla kobiet

Calycanthus Acca Kappa dla kobiet

ziołowy
Calycanthus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia Calycanthus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia Calycanthus Acca Kappa dla kobiet Zdjęcia

Calycanthus marki Acca Kappa to kwiatowe perfumy dla kobiet. Calycanthus został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, trawa i neroli; nutami serca są jaśmin, kielichowiec wonny, cyklamen i piwonia; nutami bazy są brzoskwinia, kwiat pomarańczy, miód i piżmo.

Bergamotka Trawa Neroli

Jaśmin Kielichowiec wonny Cyklamen Piwonia

Brzoskwinia Kwiat pomarańczy Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calycanthus by Acca Kappa.

Calycanthus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Acca Kappa Calycanthus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Acca Kappa Calycanthus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calycanthus marki Acca Kappa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calycanthus marki Acca Kappa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Air-Val International Disney Minnie Jessica McClintock Always & Forever Ellen Tracy Imagine Salvador Dali Daliflor Jesus Del Pozo Halloween Fatal Rose Frederic Malle Carnal Flower Liz Claiborne Bora Bora Guerlain Muguet Perry Ellis 360° White Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Fragonard Freesia Neil Morris Rainflower