Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

La Treizième Note Homme Absolument Parfemeur dla mężczyzn

La Treizième Note Homme Absolument Parfemeur dla mężczyzn

ziołowy
gorzki
La Treizième Note Homme Absolument Parfemeur dla mężczyzn Zdjęcia La Treizième Note Homme Absolument Parfemeur dla mężczyzn Zdjęcia La Treizième Note Homme Absolument Parfemeur dla mężczyzn Zdjęcia La Treizième Note Homme Absolument Parfemeur dla mężczyzn Zdjęcia

La Treizième Note Homme marki Absolument Parfemeur to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. La Treizième Note Homme został wydany w 2013 roku. La Treizième Note Homme stworzyli Pascal Rolland i Marc Villaceque. Nutami głowy są mandarynka, anyż i bazylia; nutami serca są rumianek, czarny pieprz, papryczka chili, szałwia, goździk (przyprawa) i piołun; nutami bazy są cedr atlaski, cedr, paczula, skóra i białe piżmo.

Mandarynka Anyż Bazylia

Rumianek Czarny pieprz Papryczka chili Szałwia Goździk (przyprawa) Piołun

Cedr atlaski Cedr Paczula Skóra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Treizième Note Homme by Absolument Parfemeur.

La Treizième Note Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Absolument Parfemeur La Treizième Note Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Absolument Parfemeur La Treizième Note Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Treizième Note Homme marki Absolument Parfemeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Treizième Note Homme marki Absolument Parfemeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Lorenzo Villoresi Garofano Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Etienne Aigner Evolution Boudicca Wode (Scent) Trussardi Trussardi Inside Iced Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Yardley Iris and Lavender Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Michel Germain Deauville pour Homme Demeter Fragrance Gingerale