Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Aqua di Aix Absolument Parfemeur dla kobiet

Aqua di Aix  Absolument Parfemeur dla kobiet

Aqua di Aix  Absolument Parfemeur dla kobiet Zdjęcia

Aqua di Aix marki Absolument Parfemeur to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Aqua di Aix został wydany w 2014 roku. Aqua di Aix stworzyli Pascal Rolland i Marc Villaceque. Nutami głowy są bergamotka, jabłko i kardamon; nutami serca są kadzidło, jaśmin i czarny pieprz; nutami bazy są wetyweria, ambra i piżmo.

Bergamotka Jabłko Kardamon

Kadzidło Jaśmin Czarny pieprz

Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua di Aix by Absolument Parfemeur.

Aqua di Aix Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Absolument Parfemeur Aqua di Aix , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Absolument Parfemeur Aqua di Aix , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua di Aix marki Absolument Parfemeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua di Aix marki Absolument Parfemeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Etro Anice Police B-Cool Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Odori Zafferano Jardin de France Gingembre Guepard Guepard O Boticario Styletto Demeter Fragrance Fresh Ginger Coty Avatar Arno Sorel Aromatic Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Pierre Guillaume Private Collection Un Crime Exotique