Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Absolument Absinthe Absolument Parfemeur dla kobiet

Absolument Absinthe Absolument Parfemeur dla kobiet

Absolument Absinthe Absolument Parfemeur dla kobiet Zdjęcia

Absolument Absinthe marki Absolument Parfemeur to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Absolument Absinthe został wydany w 2006 roku. Absolument Absinthe stworzyli Pascal Rolland i Marc Villaceque. Nutami głowy są chińska czarna herbata, bergamotka, konopie indyjskie i tangeryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, galbanum, jaśmin, ylang-ylang, konwalia, lotos, kardamon i piołun; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Chińska czarna herbata Bergamotka Konopie indyjskie Tangeryna

Gałka muszkatołowa Galbanum Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Lotos Kardamon Piołun

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absolument Absinthe by Absolument Parfemeur.

Absolument Absinthe Recenzje Perfum

Nan
Nan

Zapach sprawił mi niespodziankę nie lada, jest przy tym doskonałym dowodem na to (nie pierwszym i zapewne nie ostatnim), że nie należy oceniać książki po okładce, a perfum po nutach otwarcia. Nuty otwarcia w Absinthe to zapach, który zwykłam nazywać "tani męski perfum na wyprzedaży w Tesco". Obrzydliwa, chyba cytrusowo-pseudoświeża nuta, od której robi mi się niedobrze. To jest zapach tanich podrób, albo tzw. odpowiedników, obecna z reguły w męskich perfumach za 19,99, opatrzonych przydomkiem Fresh lub Sport. Nie wiem z czego ta woń się składa i wielka szkoda, bo omijałabym tę kombinację najszerszym z łuków. Przeżyłam niemiły dysonans odkrywając ją w niszowym, bardzo drogim zapachu. Nuta trwała i trwała i byłabym zmyła Absinthe ze skóry, gdyby nie to, że jestem z natury leniwa i nie chciało mi się wstać z fotela przed komputerem. Za to po półgodzinie... tani męski "perfum" odszedł w niebyt i wyszła spod niego piękna woń, niepodobna do niczego co znam (katalog nie wyrzucił żadnych wyników), a mimo to w jakiś sposób swojska, kojąca, nieco słodkawa, nieco zielona. Bardzo to przyjemne dla nosa, byłoby doskonałym tłem dla niedzielnego relaksu z książką. Mimo, że to damski zapach uważam, że na mężczyźnie pachniałby równie intrygująco (nie z powodu otwarcia, bynajmniej).
Nie kupię flaszki na pewno, bo początek to moja zapachowa trauma, w dodatku trwa on całe wieki, ale mimo to wart poznania moim zdaniem. Bardzo oryginalne perfumy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Absolument Parfemeur Absolument Absinthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Absolument Parfemeur Absolument Absinthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absolument Absinthe marki Absolument Parfemeur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absolument Absinthe marki Absolument Parfemeur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Cartier So Pretty Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Stella Cadente Miss Me Parfums DelRae Debut Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Penhaligon`s Bluebell Philosophy Pure Grace Robert Piguet Futur Berkeley Square White Muguet Rasasi Feelings La Bouquetiere Emotion Celeste