Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Corazon Abinoam dla kobiet i mężczyzn

Corazon Abinoam dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Corazon marki Abinoam to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Corazon został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bendel. Perfumy zawierają takie składniki, jak marokański jaśmin, ambra, różowy pieprz, nuty kwiatowe i zielona herbata.

Marokański jaśmin Ambra Różowy pieprz Nuty kwiatowe Zielona herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corazon by Abinoam.

Corazon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abinoam Corazon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abinoam Corazon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corazon marki Abinoam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corazon marki Abinoam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera 212 Banana Republic Alabaster Paco Rabanne Black XS for Her Michael Kors Michael Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Laura Mercier L'heure Magique CnR Create Aries Laura Ashley Exotic Amber Emilio Pucci Miss Pucci Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Jeanne Arthes Romantic Story Niven Morgan Gold Scent