Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Corazon Abinoam dla kobiet i mężczyzn

Corazon Abinoam dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Corazon marki Abinoam to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Corazon został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bendel. Perfumy zawierają takie składniki, jak marokański jaśmin, ambra, różowy pieprz, nuty kwiatowe i zielona herbata.

Marokański jaśmin Ambra Różowy pieprz Nuty kwiatowe Zielona herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corazon by Abinoam.

Corazon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abinoam Corazon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abinoam Corazon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corazon marki Abinoam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corazon marki Abinoam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Gianfranco Ferre 20 For Woman Chopard Infiniment Lacoste Lacoste Pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Montale White Musk Revlon Fire & Ice Cool Revlon Downtown Girl FUBU Plush Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Ulric de Varens Creation N° 13 Lulu Beauty Lulamae