Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Corazon Abinoam dla kobiet i mężczyzn

Corazon Abinoam dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Corazon marki Abinoam to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Corazon został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bendel. Perfumy zawierają takie składniki, jak marokański jaśmin, ambra, różowy pieprz, nuty kwiatowe i zielona herbata.

Marokański jaśmin Ambra Różowy pieprz Nuty kwiatowe Zielona herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corazon by Abinoam.

Corazon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abinoam Corazon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abinoam Corazon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corazon marki Abinoam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corazon marki Abinoam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Bond No 9 West Side Marina Marinof Reve Boheme Esteban Patchouli Baldinini Baldinini de Nuit Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Lacoste Femme de Lacoste B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Chopard Cascade Cristiano Fissore Cashmere for Women Boadicea the Victorious Powerful Tom Ford Azure Lime