Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cobice Abinoam dla kobiet i mężczyzn

Cobice Abinoam dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Cobice marki Abinoam to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cobice został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bendel. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, skóra, zielone jabłko i bambus.

Paczula Skóra Zielone Jabłko Bambus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cobice by Abinoam.

Cobice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abinoam Cobice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abinoam Cobice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cobice marki Abinoam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cobice marki Abinoam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Valentino V Absolu Lancaster Aquazur Kenneth Cole Reaction for Her Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Esteban Patchouli Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Kylie Minogue Couture Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Lanvin Lanvin L`Homme Bruno Acampora Seplasia Annayake Annayake Pour Elle Light