Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Beleza Abinoam dla kobiet i mężczyzn

Beleza Abinoam dla kobiet i mężczyzn

Beleza marki Abinoam to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Beleza został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bendel. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, piżmo, orchidea i tahitiańska wanilia.

Drzewo sandałowe Piżmo Orchidea Tahitiańska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beleza by Abinoam.

Beleza Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abinoam Beleza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abinoam Beleza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beleza marki Abinoam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beleza marki Abinoam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Summer Flash Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Laurence Dumont Vanille Violette Demeter Fragrance Brownie Demeter Fragrance Birthday Cake Love & Toast Honey Coconut Laurence Dumont Creme Brulee Hilde Soliani Doolciiisssimo Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Intelligent Nutrients Seductive