Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Wakely Abercrombie & Fitch dla kobiet

Wakely Abercrombie & Fitch dla kobiet

Miałem: 1

Wakely marki Abercrombie & Fitch to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Wakely został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, jaśmin, nuty słodkie i ambra.

Cytrusy Jaśmin Nuty słodkie Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wakely by Abercrombie & Fitch.

Wakely Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch Wakely, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch Wakely, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wakely marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wakely marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Chi Miss Chi Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Pilar & Lucy To Twirl All Girly Opus Oils Burlesque: Charm Linari Angelo di Fiume Revlon Reflections Stacked Style Como Crema Michel Germain Sexual Blush Faberlic Chateaux de la Loire Jeanne Arthes Sexy Me No1 Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris Swiss Arabian Abeer al Majlis