Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Wakely Abercrombie & Fitch dla kobiet

Wakely Abercrombie & Fitch dla kobiet

Miałem: 1

Wakely marki Abercrombie & Fitch to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Wakely został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, jaśmin, nuty słodkie i ambra.

Cytrusy Jaśmin Nuty słodkie Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wakely by Abercrombie & Fitch.

Wakely Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch Wakely, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch Wakely, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wakely marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wakely marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Giorgio Beverly Hills Red 2 IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Eclectic Collections Sonata Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Love Passport Fairy Wish Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Ulric de Varens Ottomane Michel Germain Sexual Blush Jeanne Arthes Amore Mio Swiss Arabian Abeer al Majlis Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume