Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Wakely Abercrombie & Fitch dla kobiet

Wakely Abercrombie & Fitch dla kobiet

Miałem: 1

Wakely marki Abercrombie & Fitch to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Wakely został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, jaśmin, nuty słodkie i ambra.

Cytrusy Jaśmin Nuty słodkie Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wakely by Abercrombie & Fitch.

Wakely Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch Wakely, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch Wakely, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wakely marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wakely marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret Succulent Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Juicy Couture Viva la Juicy Deborah Mandorla Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Atelier Flou Ten Nine Ulric de Varens Mini Purple Remy Latour Diamond Rain Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti Michel Germain Sexual Femme En Voyage Perfumes Carmel de Ville