Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fierce Abercrombie & Fitch dla mężczyzn

Fierce Abercrombie & Fitch dla mężczyzn

Mam: 32 Miałem: 18 Chcę: 20 Ukochany zapach: 1

Fierce Abercrombie & Fitch dla mężczyzn Zdjęcia Fierce Abercrombie & Fitch dla mężczyzn Zdjęcia Fierce Abercrombie & Fitch dla mężczyzn Zdjęcia

Fierce marki Abercrombie & Fitch to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fierce został wydany w 2002 roku. Fierce stworzyli Christophe Laudamiel i Bruno Jovanovic. Nutami głowy są petitgrain, kardamon, cytryna, pomarańcza i jodła; nutami serca są jaśmin, rozmaryn, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy i brazylijskie drzewo różane.

Petitgrain Kardamon Cytryna Pomarańcza Jodła

Jaśmin Rozmaryn Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo mech dębowy Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fierce by Abercrombie & Fitch.

Legend
Eternity Night for Men
FCUK Friction for Him
The Illusionist
Zara Silver

Fierce Recenzje Perfum

eufonium
eufonium

jak na mój nos wyjątkowo sztuczne ale tylko na początku jak nie przymierzając odświeżacz do wc ale potem nadrabiają ciepłymi nutami piżma kardamonu rozmarynu i na bank IsoE bo trwałość i projekcja powalające trzeba uważać przy aplikacji bo 2 chmurki sprawiają że nasz nos obrywa a 3 to tak ja by spadła na nas lawina to nie jest Brytolska elegancja ale gwarantuję że komplementy będą się sypać jak śnieg w zimę ps.polecam na zimę

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch Fierce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch Fierce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fierce marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fierce marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Gucci Gucci pour Homme Burberry London for Men Chanel Allure Homme Sport Thierry Mugler A*Men Pure Malt Hugo Boss Hugo Energise Versace Versace Pour Homme Carolina Herrera 212 Men Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Chanel Bleu de Chanel Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Amouage Jubilation for Men