Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Colden Abercrombie & Fitch dla mężczyzn

Colden Abercrombie & Fitch dla mężczyzn

Colden marki Abercrombie & Fitch to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Colden został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i imbir; nutą serca jest pieprz; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Imbir

Pieprz

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colden by Abercrombie & Fitch.

Colden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch Colden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch Colden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colden marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colden marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Pal Zileri Lab i-White Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Lorenzo Villoresi Spezie L`Artisan Parfumeur Tea for Two Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo 50 Cent Power by 50 Cent Rasasi Deserve Men Arno Sorel Aromatic Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations NANADEBARY Green Madonna Nudes 1979 Pour Homme Nejma Puro