Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Colden Abercrombie & Fitch dla mężczyzn

Colden Abercrombie & Fitch dla mężczyzn

Colden marki Abercrombie & Fitch to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Colden został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i imbir; nutą serca jest pieprz; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Imbir

Pieprz

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colden by Abercrombie & Fitch.

Colden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch Colden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch Colden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colden marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colden marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa biehl parfumkunstwerke eo02 Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Demeter Fragrance Egg Nog Aramis Aramis Cool Blend DSH Perfumes Piment et Chocolat Eisenberg J'ose Michel Germain Deauville pour Homme Carol`s Daughter Big Kahuna Intelligent Nutrients Attune Eden Classic Rapport