Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

8 Abercrombie & Fitch dla kobiet

8 Abercrombie & Fitch dla kobiet

8 Abercrombie & Fitch dla kobiet Zdjęcia

8 marki Abercrombie & Fitch to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 8 został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są klementynka, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są lilia, melon, zwartnica, fiołek i frezja; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia bourbon i wetyweria.

Klementynka Mandarynka Grejpfrut

Lilia Melon Zwartnica Fiołek Frezja

Ambra Piżmo Wanilia bourbon Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 8 by Abercrombie & Fitch.

8 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Okropny zapach.
Krótkotrwałe słodkie cytrusy i lekko pudrowe kwiaty (głównie fiołek) na jakby tłustym, mydlanym piżmie.
A w roli głównej - waniliowy potwór, który to wszystko oblepia swoim oleisto-zjełczałym aromatem.

Z czasem wyjąca wanilia łagodnieje, a cała "8" ładnieje.
Przypomina mi skoncentrowaną Pur Blancę w formie kostki (może mydła).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch 8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch 8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 8 marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 8 marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Aqaba Jewels of Blu Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Rene Lezard Identite S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Corine de Farme Los Angeles Night Mexx Diversity Borbonese Borbonese Emanuel Ungaro Apparition Pink