Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

8 Abercrombie & Fitch dla kobiet

8 Abercrombie & Fitch dla kobiet

8 Abercrombie & Fitch dla kobiet Zdjęcia

8 marki Abercrombie & Fitch to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są klementynka, mandarynka i grejpfrut; nutami serca są lilia, melon, zwartnica, fiołek i frezja; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia bourbon i wetyweria.

Klementynka Mandarynka Grejpfrut

Lilia Melon Zwartnica Fiołek Frezja

Ambra Piżmo Wanilia bourbon Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 8 by Abercrombie & Fitch.

8 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Okropny zapach.
Krótkotrwałe słodkie cytrusy i lekko pudrowe kwiaty (głównie fiołek) na jakby tłustym, mydlanym piżmie.
A w roli głównej - waniliowy potwór, który to wszystko oblepia swoim oleisto-zjełczałym aromatem.

Z czasem wyjąca wanilia łagodnieje, a cała "8" ładnieje.
Przypomina mi skoncentrowaną Pur Blancę w formie kostki (może mydła).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abercrombie & Fitch 8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abercrombie & Fitch 8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 8 marki Abercrombie & Fitch. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 8 marki Abercrombie & Fitch reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Jennifer Lopez Glow after Dark Escada Tropical Punch Lotto Lotto Woman Giorgio Beverly Hills Wings Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Novae Plus Pearl Blue Fragonard Caresse Aquolina Tweety Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Lanvin Marry Me