Marki » A » orientalne « Grupy

Al-Basha Blend Abdul Samad Al Qurashi dla kobiet i mężczyzn

Al-Basha Blend Abdul Samad Al Qurashi dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Al-Basha Blend marki Abdul Samad Al Qurashi to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), piżmo i ambra.

Agar (oud) Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al-Basha Blend by Abdul Samad Al Qurashi.

Al-Basha Blend Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Abdul Samad Al Qurashi Al-Basha Blend, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Abdul Samad Al Qurashi Al-Basha Blend, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al-Basha Blend marki Abdul Samad Al Qurashi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al-Basha Blend marki Abdul Samad Al Qurashi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Black Suede Benetton Colors de Benetton The Body Shop Juba Perfume Oil Nasomatto Silver Musk Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Fresh Tobacco Caramel Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Yves Rocher Aztek Avon Little White Dress Ava Luxe Sacred Rasasi Shatha Al Oudh Gutenberg Parfums Gutenberg Woman