Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Sea Musk ASAMA Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Sea Musk ASAMA Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Sea Musk ASAMA Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sea Musk ASAMA Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sea Musk marki ASAMA Perfumes to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sea Musk został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi piżmo; nutami serca są nuty drzewne, wanilia i piżmo; nutą bazy jest piżmo.

Piżmo

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sea Musk by ASAMA Perfumes.

Sea Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum ASAMA Perfumes Sea Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu ASAMA Perfumes Sea Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sea Musk marki ASAMA Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sea Musk marki ASAMA Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Chanel Egoiste Platinum Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Marc Jacobs Marc Jacobs Men Nautica Latitude Longitude Lancome Magnifique Serge Lutens Bois de Violette Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Hermes Voyage d`Hermes Esteban Ambrorient