Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn

Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn

Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Urban Organic A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Urban Organic marki A Perfume Organic to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Urban Organic został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amanda Walker. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, imbir, cytryna amalfi, lima i bazylia.

Wetyweria Imbir Cytryna Amalfi Lima Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Organic by A Perfume Organic.

Urban Organic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum A Perfume Organic Urban Organic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu A Perfume Organic Urban Organic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Organic marki A Perfume Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Organic marki A Perfume Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Calvin Klein CK One Summer 2006 Cerruti Image Woman Chevignon Best of Chevignon Clinique Clinique Happy Domenico Caraceni Ivy League Cartier Eau de Cartier Concentree Masaki Matsushima mat; Orange Parfums 06130 Yuzu Rouge Novaya Zarya Trojnoy Asprey London Purple Water Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin