Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn

Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ziołowy
Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Green marki A Perfume Organic to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Green został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amanda Walker. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja różana, trufla, rumianek, ylang-ylang, nuty drzewne i przyprawy.

Esencja różana Trufla Rumianek Ylang-ylang Nuty drzewne Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green by A Perfume Organic.

Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum A Perfume Organic Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu A Perfume Organic Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green marki A Perfume Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green marki A Perfume Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Givenchy Into the Blue Guerlain Precious Heart Frederic Malle En Passant Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Opus Oils Absinthia Gabriela Sabatini Wild Wind Avon 50's glam Annick Goutal Des Lys Priscilla Presley Indian Summer Fragonard Eau de Bonheur Shiseido Murasaki Jean Patou Vacances