Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn

Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ziołowy
Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Green A Perfume Organic dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Green marki A Perfume Organic to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Green został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amanda Walker. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja różana, trufla, rumianek, ylang-ylang, nuty drzewne i przyprawy.

Esencja różana Trufla Rumianek Ylang-ylang Nuty drzewne Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green by A Perfume Organic.

Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum A Perfume Organic Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu A Perfume Organic Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green marki A Perfume Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green marki A Perfume Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Emotional Versace Versus Time For Energy The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Pierre Balmain Vent Vert Diptyque Jardin Clos Lollia Breathe Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Potter & Moore Tea Rose and Sage CB I Hate Perfume Cradle of Light Marbert Energy Gosh On Stage