Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn

L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn

skórzany
L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia L'Anonyme ou OP-1475-A A Lab on Fire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

L'Anonyme ou OP-1475-A marki A Lab on Fire to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. L'Anonyme ou OP-1475-A został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest geranium; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i zamsz.

Bergamotka

Geranium

Nuty drzewne Ambra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Anonyme ou OP-1475-A by A Lab on Fire.

L'Anonyme ou OP-1475-A Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Gdybym miał wskazać czym jest przejrzystość, co ją stanowi. Co ją opisuje, jak ją ustosunkować do zastanej rzeczywistości. Przejrzystością byłoby białko jajka, przejrzystością jest dla mnie wiatr /chociaż potrafi przestawić w kąt ;)/, który stuka w szybę nad parapetem, wołając o naszą uwagę i prosząc o wpuszczenie do środka, a niekiedy wręcz się tego domagając. Przejrzystością musiałaby być siatka zawieszona na bramce/koszu do którego wpadnie nieprzejrzysta piłka, dając możliwość na oglądanie i uprawianie tych sportów. Przejrzystość to tafla wody w chorwackim morzu, gdzie dno za sprawą wysokiej temperatury, zasolenia i cyrkulacji nie jest zakrytą niewiadomą, jak kałuża - wdepniesz, to dopiero się przekonasz co sobą oferuje. Przejrzystość myśli niezakłóconych obecnie niczym, bo zajmujemy się czymś fajnym teraz, w tle gra muzyka i jest spoko. Przejrzystość kropli deszczu, której nie rozdzielimy na pojedyńczą sztukę dopóki nie skapnie na nas samych jak wosk ze świeczki. Przejrzystość rozumiana jako prześwit odsłaniający pomiędzy koronami drzew połysk słońca, docierający do wnętrza. Do serca. Serca lasu, serca natury. Przejrzystość czasu podzielonego na dzień i noc, rozdzielenie tego, a niekiedy łączenie. Przejrzystość spojrzenia - patrzymy po oczach, które mówią nam jakie nastawienie jest tego spotkanego człowieka, ale też przejrzystość wzroku skorygowanego za pomocą okularów/soczewek kontaktowych, widząca teraz w taki sposób świat :) Przejrzystość trawy w której mój pies wyłapuje cieczkę - a ja jakoś tego nie potrafię się nauczyć, niesamowite ;)) A w zapachu odpowiedzią przejrzystości dla mnie będzie L'Anonyme A Lab on Fire. Świeże, proste, zwiewne ale wyraźnie obecne, nieinwazyjne, wręcz drobiazgowe perfumy dające frajdę z noszenia. Jedyną masę jaką w sobie mają, to masę geranium :) Musiało stanowić tron, na którym w hołdzie od syna Oliviera wyłożono pozostałe składniki, w darze dla taty Jacques'a :) Za wychowanie i za dzieciństwo, za naukę i pewnie niekiedy srogą karę ;) Będzie to zestaw podróżnika składający się z cierpkiego cytrusa do śniadania (1 z 5 porcji w ciągu dnia warzyw i owoców), kremowej czekolady (to ponoć na odstresowanie dla ojca, że Olivier odchodzi), zamszowe trzewiki (tup tup, tak właśnie tętnił życiem Olivier za młodu jak jedyne co potrafił to szlajać się po domu). Cierpkość kompozycji nie daje o sobie zapomnieć, ale współdzieli dzielnie przestrzeń pokoju zarezerwowaną dla siebie samej jak studenty w akademikach z współlokatorem, którym jest tutaj kremowość, zasysająca nieporozumienia swoimi wdziękami jak odkurzacz brud z domowego dywanu. Ta faza jest przyjemnym doznaniem jak kąpiel w wannie w nagrzanej wodzie, pełnej wystającej i zakrywającej co nieco (dobrze że nieco nic) :P piany, gdzie leżakujemy bez ruchu nie chcąc aby ktoś nas uszłyszał jaką to błogość teraz mamy, ani nie chcemy też wyłazić z niej bo zrobi się chłodniej niż jest :) Geranium fajnie, że nie wpada w miętowe wrażenie, które było obecne na mnie w Creed Geranium Vetiver. Do tego para butów z zamszu, aby było miękko i wygodnie /i wspólnie, by druga stopa bliźniak syjamski się nie obraziła że nie dostała nic ;)/, milaśnie na nogach :) oraz balsam do ciała z masłem z białego piżma, aby pozostać w zmysłowej intonacji tej masakracji :)) hehe. To piżmo podkręca i tak już w moim przekonaniu ponad miarę obecną zmysłowość tej kompozycji. Przy tych perfumach to ciężko byłoby mi zasnąć, to taka faza REM bez spania, gdzie zwiększa się praca mózgu, poprawia się samopoczucie i koncentracja. Olivier dostał natomiast skórzany plecak. Ojciec wrzucił do niego obyczaje panujące w domu, tradycję wyniesioną ze społeczności w jakiej żyli. To był w całości prawie pusty plecak, lekki i łatwy do uniesienia. Dopiero z usamodzielnieniem się Olivier dociążył go, naładował swoimi myślami, marzeniami, zachciankami, pasjami i historiami, ale też i porażkami, niesprawiedliwościami i słabością. Taka niezapisana kartka notatnika, która zaczyna się samoistnie wypełniać treścią wraz z momentem naszego każdorazowego woke up this morning. A ten lektor, Anioł Stróż - czyta codzienną relację z wizyty u nas jak w Audiobooku. Nieokreślony płciowo choć wyglądający jak panna, ale nie dający się odgadnąć kim jest, nie do rozpoznania czy to kobieta czy mężczyzna bo nie widać jego twarzy, to jasne przeźroczyste oblicze odbija falę światła w naszą stronę. Widzimy tylko czyste, uniesione wiatrem włosy, jasną karnację i białe rękawiczki na dłoniach jak złodziej który włamuje się do mieszkania, aby nie zostawić widocznych śladów, czy też nie pobrudzić naszego żywota. A jednak chciałoby się powiedzieć, albo chociażby wierzyć.. że ten ślad jest gdzieś tam zostawiany :) Dlaczego to oblicze Anioła było nie do rozpoznania? Bo stanowiło lustro, jego twarz jest naszą własną. Każdy z nas nim jest i jest zdolny do tego żeby takim być. Nawet jeśli powoli coraz częściej w to powątpiewamy. Przemyka za naszymi plecami, chowa się gdy z kimś rozmawiamy, szepcze nam do ucha i mówi by się zatrzymać, przeczekać jeszcze przed tym przejściem dla pieszych. Jak mógłby wyglądać? Gdyby przyszło mu przemienić się w kobietę, to miałby rozpuszczone, proste, czarne włosy do ramion, białą, klasyczną koszulę jak piuska na głowie papieża, zawiązaną w supeł nad pępkiem ;) nosiłby dopasowane, jasne, mocno poprzecierane i wytarte w rejonach kolan biodrówki /upadał na kolana nas ratując, jak to Anioł ;)/, szare botki z frędzelkami nad piętą ;) że niby to skrzydła hhehe :P oraz zamszową, kremową kurtkę :) Jasny jak dzień :) Natomiast jakby przybrał formę mężczyzny, to zwykły czarny t-shirt bez logotypów, ciemnogranatowe jeansy bootcout oraz koszulę przewiązaną długim rękawem w pasie, najlepiej w kratkę od razu na wzór Kilta. I grałby na dudach zamiast na nerwach (nie Pana Prezydenta). Ciemny jak noc :) Ale i tak byłby biały, bo to tylko przebranie jest. Jak dym nad kaplicą Sykstyńską sygnalizujący wybór nowego papieża.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum A Lab on Fire L'Anonyme ou OP-1475-A, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu A Lab on Fire L'Anonyme ou OP-1475-A, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Anonyme ou OP-1475-A marki A Lab on Fire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Anonyme ou OP-1475-A marki A Lab on Fire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Montale Crystal Aoud Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Perfumer`s Workshop Samba Star Man Canali Winter Tale Special Edition Avon Avon Jet Homme O Boticario Connexion Woods Caswell Massey Greenbriar Histoires de Parfums Noir Patchouli Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Arno Sorel Black Line Brooks Brothers Black Fleece Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta