Marki » » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Power by 50 Cent 50 Cent dla mężczyzn

Mam: 1

Power by 50 Cent 50 Cent dla mężczyzn Filmy
Power by 50 Cent 50 Cent dla mężczyzn Zdjęcia

Power by 50 Cent marki 50 Cent to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Power by 50 Cent został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są petitgrain, pieprz i dzięgiel; nutami serca są nuty drzewne, kolendra i gałka muszkatołowa; nutami bazy są paczula, mech dębowy i piżmo.

Petitgrain Pieprz Dzięgiel

Nuty drzewne Kolendra Gałka muszkatołowa

Paczula mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Power by 50 Cent by 50 Cent.

Power by 50 Cent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 50 Cent Power by 50 Cent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 50 Cent Power by 50 Cent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Power by 50 Cent marki 50 Cent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Power by 50 Cent marki 50 Cent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Police B-Cool Liz Claiborne Curve Chill for Men L`Erbolario Absinthium L`Artisan Parfumeur Tea for Two s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Demeter Fragrance Fresh Ginger Yardley Iris and Lavender Oriflame Solliden for Him Sinfonia di Note Poudre d'Epices Ana Salazar Silencio CnR Create Gemini for Men