Marki » » orientalno - waniliowe « Grupy

New York 1955 4160 Tuesdays dla kobiet

New York 1955 4160 Tuesdays dla kobiet

New York 1955 marki 4160 Tuesdays to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah McCartney. Nutę głowy stanowi wata cukrowa; nutami serca są malina, róża i fiołek; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Wata cukrowa

Malina Róża Fiołek

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York 1955 by 4160 Tuesdays.

New York 1955 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 4160 Tuesdays New York 1955, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 4160 Tuesdays New York 1955, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York 1955 marki 4160 Tuesdays. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York 1955 marki 4160 Tuesdays reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Serge Lutens Un Bois Vanille Gabriela Sabatini Devotion Lolita Lempicka Caprice Reglisse Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Acorelle Vanille Ambree Laurence Dumont Tendre Madeleine Sage Machado Onyx & Peridot Mazzolari Alessandro Jessica Simpson Dreamy Dessert Lush Snowcake