Marki » » kwiatowo - owocowe « Grupy

Babylon Sunset 4160 Tuesdays dla kobiet i mężczyzn

Babylon Sunset 4160 Tuesdays dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Babylon Sunset 4160 Tuesdays dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Babylon Sunset marki 4160 Tuesdays to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah McCartney. Nutami głowy są grejpfrut, tangeryna i brzoskwinia; nutami serca są róża, jaśmin, drzewo sandałowe i miód; nutami bazy są czerwone jagody, piżmo i wanilia.

Grejpfrut Tangeryna Brzoskwinia

Róża Jaśmin Drzewo sandałowe Miód

Czerwone jagody Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Babylon Sunset by 4160 Tuesdays.

Babylon Sunset Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Says Alice to owocowo-kwiatowa kompozycja pani McCartney. Zapach trzyma się kanonu, jest ładny,subtelny z pięknie wibrującą tangeryną. Muśnięcie delikatną brzoskwinią a nastepnie przejście do róży i bogatego jaśminu podbitego miodem i wanilią daje przyjemne, egzotyczne wrażenia. Czerwonych jagód nie wyczuwam. Sam zapach jest bardzo przyjemny, chyba raczej kobiecy ale i niezwykle delikatny. Przyszło mi skojarzenie z ulotnymi "lartisanami". Niewątpliwie wart uwagi, chociaż na mnie, podobnie jak inne propozycje tej firmy, trzyma sie krótko i bardzo bliskoskórnie.

Babylon Sunset by 4160 Tuesdays 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 4160 Tuesdays Babylon Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 4160 Tuesdays Babylon Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Babylon Sunset marki 4160 Tuesdays. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Babylon Sunset marki 4160 Tuesdays reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Ralph Lauren Ralph Rocks Avon Dreamlife Bouquet Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Lacoste Dream of Pink Nina Ricci Pretty Nina The Body Shop Strawberry Perfume Oil Oriflame Pop Glam Glossy Pink Lilly Pulitzer Squeeze Mistral Wild Blackberry Voluspa Pink Fatale Tiens Dolly Kiss