Marki » » drzewno - aromatyczne « Grupy

Oceana Blue 10th Avenue Karl Antony dla mężczyzn

Oceana Blue 10th Avenue Karl Antony dla mężczyzn

Oceana Blue marki 10th Avenue Karl Antony to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, mandarynka i jałowiec; nutami serca są rozmaryn, pieprz i drzewo różane; nutami bazy są białe piżmo, kadzidło i mech dębowy.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Jałowiec

Rozmaryn Pieprz Drzewo różane

Białe piżmo Kadzidło mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oceana Blue by 10th Avenue Karl Antony.

Oceana Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 10th Avenue Karl Antony Oceana Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 10th Avenue Karl Antony Oceana Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oceana Blue marki 10th Avenue Karl Antony. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oceana Blue marki 10th Avenue Karl Antony reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Joop! What About Adam Ferrari Racing Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza 2007 Ferrari Ferrari Light Essence Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels Franck Olivier Eau de Passion Men Davidoff Champion UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Adidas Adidas Moves Pulse Him Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta