Marki » » aromatyczno - fougere « Grupy

Citadin 10th Avenue Karl Antony dla mężczyzn

Citadin 10th Avenue Karl Antony dla mężczyzn

Citadin marki 10th Avenue Karl Antony to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, lawenda, rozmaryn i cytryna; nutami serca są róża, cedr i szałwia; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, mech i piżmo.

Bergamotka Lawenda Rozmaryn Cytryna

Róża Cedr Szałwia

Wanilia Fasolka tonka Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citadin by 10th Avenue Karl Antony.

Citadin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 10th Avenue Karl Antony Citadin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 10th Avenue Karl Antony Citadin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citadin marki 10th Avenue Karl Antony. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citadin marki 10th Avenue Karl Antony reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Alfred Sung Sung Homme Tom Tailor New Experience Man Lancetti Lancetti Homme Diptyque Eau d'Elide Rochas Moustache Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Franck Olivier Sun Java for Men Eclectic Collections Carte Blanche Jacques Bogart Bogart Joop! Wolfgang Joop Freigeist N10Z Intense TEN by Intense Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense