Marki » » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Rose Cassis Paradis 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Cassis Paradis marki 1000 Flowers to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose Cassis Paradis został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki, gruszka, mango, malina, cedr, wetyweria i róża.

Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Gruszka Mango Malina Cedr Wetyweria Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Cassis Paradis by 1000 Flowers.

Rose Cassis Paradis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Rose Cassis Paradis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Rose Cassis Paradis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Cassis Paradis marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Cassis Paradis marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Avon Be ... Kissable! Montana Parfum d`Elle 2 Bijan Bijan Style Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Givenchy Be Givenchy s.Oliver Casual Women Eclectic Collections Possessed So...? So...? On the beach Les Petits Plaisirs Mure Mystique Popy Moreni Popy Moreni de Fete Alain Delon Lyra 3