Marki » » orientalno - waniliowe « Grupy

Reglisse Noire 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Reglisse Noire 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Reglisse Noire 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Reglisse Noire marki 1000 Flowers to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Reglisse Noire został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Nutami głowy są pieprz i mięta; nutami serca są imbir, anyż gwiazdkowaty, kakao i lukrecja; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Pieprz Mięta

Imbir Anyż gwiazdkowaty Kakao Lukrecja

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reglisse Noire by 1000 Flowers.

Reglisse Noire Recenzje Perfum

Reglisse Noire by 1000 Flowers 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Reglisse Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Reglisse Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reglisse Noire marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reglisse Noire marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Demeter Fragrance Banana Flambee Eadward Fragrances Indulge Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Demeter Fragrance Sugar Cookie Demeter Fragrance Marshmallow Victoria`s Secret Amber Romance Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Ava Luxe Loves True Bluish Light Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Henri Bendel Wild Fig Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things