Marki » » orientalno - waniliowe « Grupy

Reglisse Noire 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Reglisse Noire 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Reglisse Noire 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Reglisse Noire marki 1000 Flowers to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Reglisse Noire został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Nutami głowy są pieprz i mięta; nutami serca są imbir, anyż gwiazdkowaty, kakao i lukrecja; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Pieprz Mięta

Imbir Anyż gwiazdkowaty Kakao Lukrecja

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reglisse Noire by 1000 Flowers.

Reglisse Noire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Reglisse Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Reglisse Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reglisse Noire marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reglisse Noire marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chanel Allure eau de parfum Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Keiko Mecheri Gourmandises Les Parfums de Rosine Rose Praline Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Demeter Fragrance Sugar Cookie Laurence Dumont Tendre Madeleine Laurence Dumont Vanille Violette Laurence Dumont Creme Brulee Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Demeter Fragrance Chococat Galimard Cantabelle