Marki » » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pink Pepper Wood 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Pink Pepper Wood 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Pink Pepper Wood 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pink Pepper Wood marki 1000 Flowers to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pink Pepper Wood został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, bergamotka, cyprys, geranium, kadzidło, cedr, szafran, drzewo sandałowe, paczula i labdanum.

Różowy pieprz Bergamotka Cyprys Geranium Kadzidło Cedr Szafran Drzewo sandałowe Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Pepper Wood by 1000 Flowers.

Pink Pepper Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Pink Pepper Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Pink Pepper Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Pepper Wood marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Pepper Wood marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Jean Patou Voyageur Gant Gant Liquid Aveda Yatra Honore des Pres Nu Green Ajmal Facets of Him Carthusia Ligea (Ligea la Sirena) REN Cologne 04 Costamor Tabacca Rasasi Ambition Hugo Boss Boss Bottled Night Oriflame Midsummer Man Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation