Marki » » drzewno - aromatyczne « Grupy

Pink Pepper Wood 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Pink Pepper Wood 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
Pink Pepper Wood 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pink Pepper Wood marki 1000 Flowers to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pink Pepper Wood został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, bergamotka, cyprys, geranium, kadzidło, cedr, szafran, drzewo sandałowe, paczula i labdanum.

Różowy pieprz Bergamotka Cyprys Geranium Kadzidło Cedr Szafran Drzewo sandałowe Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Pepper Wood by 1000 Flowers.

Pink Pepper Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Pink Pepper Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Pink Pepper Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Pepper Wood marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Pepper Wood marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Polo Explorer Mariella Burani Messages d`Homme Gant Gant Adventure Loewe Agua de Loewe Gap The Natural Nasomatto Absinth Pacsun Vurt Red Victorinox Swiss Army Swiss Army Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative D.S. & Durga Vetyver Sinfonia di Note Toujours Verts Jeanne Arthes Rocky Man