Marki » » cytrusowe « Grupy

Orange Blossom Petal 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

Orange Blossom Petal 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Orange Blossom Petal 1000 Flowers dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Blossom Petal marki 1000 Flowers to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Orange Blossom Petal został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jessica Buchanan. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, neroli, liść cytryny, petitgrain, bergamotka, jaśmin, ylang-ylang, nuty zielone i mech dębowy.

Kwiat pomarańczy Neroli Liść cytryny Petitgrain Bergamotka Jaśmin Ylang-ylang Nuty zielone Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom Petal by 1000 Flowers.

Orange Blossom Petal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 1000 Flowers Orange Blossom Petal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 1000 Flowers Orange Blossom Petal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom Petal marki 1000 Flowers. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom Petal marki 1000 Flowers reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Hermes Aroma d`Orange Verte Miller Harris Citron Citron Philosophy Lemon D`Orsay Etiquette Bleue Lili Bermuda Fresh Water Boadicea the Victorious Energizer Boadicea the Victorious Refreshing Atelier Cologne Orange Sanguine Melvita Lime The Organic Pharmacy Organic Glam Citron