Marki » » orientalno - drzewne « Grupy

10 Corso Como 10 Corso Como dla kobiet

agarowy
dymny
10 Corso Como 10 Corso Como dla kobiet Zdjęcia

10 Corso Como marki 10 Corso Como to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. 10 Corso Como został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Gillotin. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, geranium, drzewo sandałowe, róża, agar (oud), Żywica i kadzidło.

Wetyweria Piżmo Geranium Drzewo sandałowe Róża Agar (oud) Żywica Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 10 Corso Como by 10 Corso Como.

Saffron Amber Agarwood Cardamom

10 Corso Como Recenzje Perfum

amanda
amanda

Najbardziej wyczuwalne jest drewno sandałowe z zapachem wytrawnych przypraw,typu kurkuma.
Róży nie czuję ni za grosz,jedynie to drewno i lekką żywiczność.
To taki lekki oriencik na letnie dni.

vertigo
vertigo

Przyjemny, nowoczesny, orientalny zapach.
Stonowany, elegancki sandałowiec.
Odrobinę przyprawowy, żywiczny, kadzidlany.
Mieszanka proporcjonalna i stabilna - to jakby złoty środek współczesnego orientalnego zapachu, z której wychodząc tworzymy ciekawe wariacje.
Jako samodzielny zapach dla mnie jest mało interesujący, zbyt regularny.

Podejrzewam, że testowałam wersję zreformulowaną.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum 10 Corso Como 10 Corso Como, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu 10 Corso Como 10 Corso Como, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 10 Corso Como marki 10 Corso Como. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 10 Corso Como marki 10 Corso Como reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) By Kilian Straight to Heaven M. Micallef Gaiac Nasomatto Black Afgano Hermes Hermessence Ambre Narguile Tom Ford Tuscan Leather Olivier Durbano Black Tourmaline Givenchy Very Irresistible for men L`Erbolario Meharees Frederic Malle Musc Ravageur DSQUARED² Potion Rouge Bunny Rouge Embers Thierry Mugler A*Men Pure Malt Montale Black Aoud Comme des Garcons Black Christian Dior Higher Energy Frederic Malle French Lover Nasomatto Absinth Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Thierry Mugler A*Men Pure Coffee