Marki » » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Deux Être Au Parfum dla kobiet i mężczyzn

Rose Deux Être Au Parfum dla kobiet i mężczyzn

Rose Deux Être Au Parfum dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Deux Être Au Parfum dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Rose Deux Être Au Parfum dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rose Deux marki Être Au Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose Deux został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są malina, czarna porzeczka i hedione; nutami serca są róża bułgarska, woda różana i konwalia; nutami bazy są paczula, piżmo i ambra.

Malina Czarna porzeczka Hedione

Róża bułgarska Woda różana Konwalia

Paczula Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Deux by Être Au Parfum.

Rose Deux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Être Au Parfum Rose Deux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Être Au Parfum Rose Deux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Deux marki Être Au Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Deux marki Être Au Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Ghost Ghost Summer Flirt Bath and Body Works Sweet Pea Victoria`s Secret Back to Pink Bill Blass Couture 1 Massimo Dutti En Esencia O Boticario Floratta in Rose Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Rimmel London Glam Laurence Dumont Vanille Framboise Jeanne Arthes Mascarade